Skocz do zawartości

0 online

Zdjęcie

#002 - Plany, kilka informacji...


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tefcio

Tefcio

  Kreatywny emeryt

 • Administrator
 • 57 postów
 • Lokalizacja:Edron Cyclopolis
Reputacja: 105

Napisano 11 styczeń 2020 - 19:20

yZrMSR4.png


Witajcie! Niezwykle miło jest nam powitać Was na odświeżonym forum naszego serwisu po kilkudniowej przerwie technicznej. Jesteśmy w lekkim szoku widząc wasze zainteresowanie projektem w już tak wczesnej fazie. Coraz chętniej udzielacie się na Discordzie, miejmy nadzieję, że przejdzie to teraz również i na forum - super! Ale dalej jesteście pełni pytań, na które nikt z ekipy nie był w stanie odpowiedzieć Wam jednogłośnie. W tym newsie rozwieje Wam kilka wątpliwości - nie wszystkie, bo o czymś systematycznie newsy trzeba przecież pisać.

Zacznijmy od prezentacji ekipy, która została wypełniona najbardziej potrzebnymi stanowiskami. PAWN Developerem na naszym projekcie jestem ja, Tefcio i mimo opinii panującej z poprzedniej edycji nabrałem wystarczającego doświadczenia, aby godnie zająć się tym jakże wymagającym zajęciem. Skrypt gry na ten moment jest jak najbardziej grywalny i do beta-testów oraz startu będę go systematycznie rozwijał, ponieważ wszelkie bugi i błędy, które napotkaliśmy zostały usunięte. Opiekunem ekipy, czyli osobą w pełni decyzyjną na temat rekrutacji nowych jej członków(Supporterów, Gamemasterów czy nawet Administratorów) jest Quazall i to właśnie do niego kierujcie sprawy związane z administracją(skargi na jej członków, chęć dołączenia). Kolejną osobą, którą niezmiernie miło nam jest powitać w ekipie jest Cyfrowy, który zajmuje się opieką organizacjami publicznymi(PD, Gov, LSN, etc.) oraz jest naszym oficjalnym developerem od wszelkich kwestii graficznych. Ostatnią osobą zasiadającą w zacnym gronie czerwonych jest Soczysty, który zajmuje się techniczą stroną projektu, ponadto jest on administratorem porządkowym serwera gry - zdecydowanie osoba z doświadczeniem na odpowiednim miejscu. Dołączyło do nas również kilka osób na stanowiska Supportera, Gamemastera czy Moderatora Forum. Nasz skład na bieżąco aktualizowany możecie kontrolować i sprawdzać w następującym temacie, a wszelkie informacje na temat rekrutacji do ekipy i naszych zapotrzebowań znajdziecie tutaj. Miejmy nadzieję, że będzie nam się wspólnie dobrze pracowało.

Kolejną informacją, a bardziej delikatnym spoilerem zachęcającym Was do aktywności jest mini-konkurs związany właśnie z waszą aktywnością na naszym serwerowym Discordzie. Jak wiecie lub jeszcze nie, na discordzie został włączony system poziomów waszych kont, które rosną i awansują wraz z waszą aktywnością. W związku z tym, zaraz przed startem, kilka najbardziej aktywnych tam osób, otrzyma darmowe konto PREMIUM na pierwszy miesiąc gry. Naprawdę warto EXPIĆ! Bardziej szczegółowe informacje co do konkursu znajdziecie w kolejnych newsach.

Na forum dodany został dział wiki, który znajdziecie tutaj. To właśnie tam będziemy dodawać newsy związane ze skryptem gry - szczegółowe opisy wszystkich systemów, gdzie również będziecie mogli je skomentować i dodać coś od siebie. Tak więc jak zapewne się domyślacie - tutaj, czyli na Ogłoszeniach globalnych nie dowiecie się niczego na temat skryptu gry. Wszelkie informacji ujawnione do tej pory możecie znaleźć tylko i wyłącznie tam.

Ostatnią i chyba najbardziej istotną i click-baitową informacją jest planowana data startu projektu. Na ten moment trudno jest nam określić dokładną datę, ale możemy z czystym sumieniem poinformować Was, że odbędzie się on w granicach połowy Lutego do maksymalnie początku Marca. Jeszcze przed nim będziecie mieli okazję pograć z nami i potestować skrypt na oficjalnych beta-testach, o których informacje oczywiście znajdziecie w kolejnych newsach. Tak więc wydaje mi się, że oczekiwania nie zostało za dużo. Zapraszajcie znajomych i zbudujmy wspólnie nową potęgę i pokażmy społeczności Role Play, że można zagrać klasycznie i z klasą - taki jest nasz plan. Wszelkich weteranów RP serdecznie zapraszamy - to miejsce właśnie dla Was.
 

Zachęcamy do komentowania i zadawania pytań w komentarzach, śmiało.

Ekipa entGaming.pl


 • KrystianA i Pejt lubią to

#2 KrystianA

KrystianA
 • Gracz
 • 4 postów
Reputacja: 16

Napisano 11 styczeń 2020 - 19:43

Spoko news. ;)


 • Tefcio lubi to

#3 Nataniel.

Nataniel.
 • Gracz
 • 2 postów
 • Lokalizacja:Gdynia
Reputacja: 2

Napisano 11 styczeń 2020 - 19:59

Ładnie, oby jak najdalej.
 • Tefcio lubi to

#4 bartazz

bartazz
 • Gracz
 • 5 postów
Reputacja: 2

Napisano 19 styczeń 2020 - 04:46

Oby ekipa nie zawiodła :D


 • Tefcio lubi to
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

X

Ostatnie zmiany na entGaming.pl:

#9 ! dodany przez Tefcio 27.02.2020
Dodano przedmiot "Karta SD do aparatu" uzupełniający liczbę zdjęć możliwych do zrobienia przedmiotem typu Aparat.
#8 dodany przez Tefcio 22.02.2020
Dodano możliwość "End of driveby", czyli możemy zakończyć driveby bez wysiadania z auta, wystarczy podwójne kliknięcie przycisku przypisanego pod opcję driveby.
#7 dodany przez Tefcio 22.02.2020
Dodano kilka nowych, ciekawych produktów do sklepów 24/7.
#6 dodany przez Tefcio 22.02.2020
Dodano komende /code2 dla frakcji typu LSPD zapalająca sam sygnał świetlny w radiowozie.
#5 dodany przez Tefcio 19.02.2020
Aplet zmiany dokończony, od dzisiaj informacje o najnowszych zmianach będą pojawiały się tutaj regularnie. :)
#4 dodany przez Tefcio 01.01.2020
Stworzono oficjalną prezentację projektu, która za razem jest reklamą, którą możecie umieszczać na różnych forach żeby wesprzeć projekt. Do wglądu w dziale "Ogłoszenia".
#3 dodany przez Tefcio 29.12.2019
Na forum pojawiło się sporo technicznych nowinek, które zostawiamy wam w tajemnicy - odkryjcie je sami! :D A już za niedługo startujemy z oficjalną reklamą projektu.
#2 dodany przez Tefcio 25.12.2019
Forum gotowe i otwarte. Wesołych Świąt! :)
#1 dodany przez Tefcio 20.12.2019
Forum utworzone i skonfigurowane, rozpoczęcie oficjalnych prac nad serwisem.