Skocz do zawartości

0 online

Zdjęcie

#004 - Zbliżamy się do otwartych BETA-Testów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Tefcio

Tefcio

    Kreatywny emeryt

  • Administrator
  • 57 postów
  • Lokalizacja:Edron Cyclopolis
Reputacja: 105

Napisano 03 luty 2020 - 18:41

PaK9308.png

 

Hej! Dość powolnymi, lecz wbrew pozorom sporymi krokami zbliżamy się do przełomowego momentu na naszym serwisie entGaming.pl, tymsamym niezwykle miło nam jest ogłosić oficjalnie nadchodzące otwarte BETA-Testy skryptu gry, na które chcielibyśmy Was wszystkich zaprosić. Do sedna, odbędą się one od 16.02.2020 do godzin porannych 18.02.2020. Do tego czasu chcielibyśmy już mieć obstawione wszystkie najważniejsze posady na naszym serwerze(liderów frakcji, opiekunów odpowiednich działów tj. branża rozrywkowa, organizacje przestępcze), aby już podczas tych testów, liderzy frakcji mogli nauczyć się na spokojnie skryptu jeszcze przed oficjalnym startem. Także z tego miejsca zapraszam serdecznie do składania aplikacji/podań na poszczególne stanowiska, a kandydatów proszę o cierpliwość, bo tego właśnie głównie wymagamy od kandydatów. Nasz model sprawdzania podań i wszelkich rekrutacji polega na wyborze spośród kilku, a nie na bieżącym ocenianiu i wydawaniu werdyktów. Tzn, jeżeli złożyłeś podanie jako jedyna osoba, nie licz na szybką odpowiedź(mimo, że podanie potencjalnie może być mega dobre). Chcemy mieć kilka aplikacji, aby z nich wybrać jedną - najlepszą. Co do rekrutacji do ekipy od kandydatów na stanowisko przykładowo Supportera, czy Moderatora wymagamy aktywności i monitorujemy jego umiejętności komunikacyjne(sposób wypowiadania się, budowania zdań - w skrócie reprezentowany przez siebie poziom komunikatywności). Także, jeżeli składając podanie nie jesteś ani aktywny na forum, ani na Discordzie to nie licz na nic. Jeżeli twoje podanie jest w porządku, przez kilka dni będziemy obserwowali Twoje posty/aktywność na naszych komunikatorach. Jeżeli przypadniesz do gustu, otrzymasz propozycje na PW Discord. Tym sposobem chcemy uniknąć kandydatów tzw. chorągiewek, co latają jedynie od serwera do serwera wklejając wszędzie te same podanie, a poza tym kompletnie nie interesując się projektem. Aktywność to 50% sukcesu.

Wracając do BETA-Testów, nie będzie to nic nadzwyczajnego. Będziecie mogli przetestować cokolwiek chcecie zwracając się do aktywnego obecnie na serwerze Administratora, który może zespawnić wam jakikolwiek przedmiot, pojazd, grupę, etc. Przy okazji nauczycie się skryptu i w większości w natłoku zadań unikniemy podczas startu podstawowych pytań o działanie skryptu. Po napotkaniu błędu zgłaszacie go w specjalnie stworzonym dziale, tutaj. Ważniejsze zgłoszenia będą nagradzane! :) Oczywiście zaraz po testach wasze postacie zostaną wyczyszczone i przywrócone do stanu tuż po ich stworzeniu, także każde bicie duty jest zbyteczne i nie zostawi żadnego profitu na przyszłość. Jesteśmy tam tylko po to, aby sprawdzić grywalność skryptu i usunąć możliwie znalezione błędy. Po pomyślnym zakończeniu BETA-Testów do oficjalnego startu już dosłownie krok. Jeżeli utrzymamy optymalną aktywność społeczności oraz zaraz po testach naprawimy napotkane błędy, możemy startować! :) Zapewne dzień po dostaniecie na świeżo kolejnego Newsa z podsumowaniem BETY i konkretną datą startu.
 

Nie śpimy, lecimy.

ekipa entGaming.pl


  • KrystianA, Pejt i Michał lubią to
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

X

Ostatnie zmiany na entGaming.pl:

#9 ! dodany przez Tefcio 27.02.2020
Dodano przedmiot "Karta SD do aparatu" uzupełniający liczbę zdjęć możliwych do zrobienia przedmiotem typu Aparat.
#8 dodany przez Tefcio 22.02.2020
Dodano możliwość "End of driveby", czyli możemy zakończyć driveby bez wysiadania z auta, wystarczy podwójne kliknięcie przycisku przypisanego pod opcję driveby.
#7 dodany przez Tefcio 22.02.2020
Dodano kilka nowych, ciekawych produktów do sklepów 24/7.
#6 dodany przez Tefcio 22.02.2020
Dodano komende /code2 dla frakcji typu LSPD zapalająca sam sygnał świetlny w radiowozie.
#5 dodany przez Tefcio 19.02.2020
Aplet zmiany dokończony, od dzisiaj informacje o najnowszych zmianach będą pojawiały się tutaj regularnie. :)
#4 dodany przez Tefcio 01.01.2020
Stworzono oficjalną prezentację projektu, która za razem jest reklamą, którą możecie umieszczać na różnych forach żeby wesprzeć projekt. Do wglądu w dziale "Ogłoszenia".
#3 dodany przez Tefcio 29.12.2019
Na forum pojawiło się sporo technicznych nowinek, które zostawiamy wam w tajemnicy - odkryjcie je sami! :D A już za niedługo startujemy z oficjalną reklamą projektu.
#2 dodany przez Tefcio 25.12.2019
Forum gotowe i otwarte. Wesołych Świąt! :)
#1 dodany przez Tefcio 20.12.2019
Forum utworzone i skonfigurowane, rozpoczęcie oficjalnych prac nad serwisem.