Skocz do zawartości

0 online

Zdjęcie

#006 - Nie śpimy, działamy - KONKURS!


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Tefcio

Tefcio

  Kreatywny emeryt

 • Administrator
 • 96 postów
 • Discord:Tefcio#3667
 • Lokalizacja:Edron Cyclopolis
Reputacja: 165

Napisano 23 luty 2020 - 18:01

fS1WtA2.png

Hej! Dzisiaj spotykamy się dosłownie na chwilkę, albowiem ten news będzie w miarę krótki i treściwy. Niezwykle miło jest nam obserwować ten stopniowo coraz większy przyrost liczby osób zainteresowanych naszym projektem - ale to jeszcze daleko od tego, czego oczekujemy. Chcielibyśmy już wspólnie pojawić się na serwerze i pochillować przy wspólnej grze - wszyscy Ci, którzy czekają już jakiś czas wiedzą dokładnie o czym mówię. Postanowiliśmy przyśpieszyć ten proces czymś dość standardowym i prostym - ale jak mówi stare przysłowie "Jeżeli coś jest głupie, a działa - to nie jest to głupie" - stąd ogłaszamy konkurs! Nie jeden konkurs, a dwa! Jeden nie do końca opisany mieliście już w jednym z poprzednich newsów - tutaj. Kontynuujemy w takim razie sentencję i dopowiedzmy szczegóły.

Pierwszy konkurs polega na zwyczajnej aktywności, oczywiście nie takiej na siłę - będziemy to twardo weryfikowali i wszelkich spamerów wykluczali ze społeczeństwa. Jak zauważyliście, na naszym serwerze Discord funkcjonuje opcja poziomów konta, które nabijamy udzielając się na odpowiednich kanałach. Nic prostszego, zwyciężcami konkursu będą 3 osoby z najwyższym levelem konta Discord na naszym serwerze.

 • Pierwsze miejsce Konto PREMIUM na okres 30dni zaczynając od daty oficjalnego startu serwera(możliwość wymiany na indywidualny skin postaci).
 • Drugie miejsce Konto PREMIUM na okres 14dni zaczynając od daty oficjalnego startu serwera
 • Trzecie miejsce Konto PREMIUM na okres 7dni zaczynając od daty oficjalnego startu serwera

Drugi konkurs, nieco bardziej hardcorowy tyczy się zaproszeń nowych osób na nasz projekt. Konkurs także związany z Discordem, ponieważ tam łatwo możemy egzekwować i sprawdzać prawdziwość i uczciwość Waszego działania. Co zrobić? Po prostu zapraszaj ludzi poprzez aplikację Discorda, ilość zaproszonych na ten moment osób możesz sprawdzić komendą !invite. Wszelkie zaproszenia fakekont będą weryfikowane i nie będą naliczane do puli zaproszonych osób - także tworzenie multikonta to jedynie strata czasu, lepiej podziałać coś kreatywniejszego. :) Przejdźmy do nagród, które w tym przypadku wraz ze wzrostem trudności zadania, są jeszcze bardziej kuszące!

 • Pierwsze miejsce Konto PREMIUM na okres 60dni zaczynając od daty oficjalnego startu serwera(możliwość wymiany na indywidualny skin postaci + 30dni PREMIUM).
 • Drugie miejsce Konto PREMIUM na okres 44dni zaczynając od daty oficjalnego startu serwera(możliwość wymiany na indywidualny skin postaci + 14dni PREMIUM).
 • Trzecie miejsce Konto PREMIUM na okres 30dni zaczynając od daty oficjalnego startu serwera(możliwość wymiany na indywidualny skin postaci).
 • Czwarte miejsce Konto PREMIUM na okres 14dni zaczynając od daty oficjalnego startu serwera.
 • Piąte miejsce Konto PREMIUM na okres 7dni zaczynając od daty oficjalnego startu serwera.

CZAS TRWANIA KONKURSÓW

Oba równoległe konkursy będą trwały do - póki co - nieokreślonej daty oficjalnego startu serwera. Po zebraniu oczekiwanej przez nas ilości graczy oraz wypełnieniu luk w administracji - swoją drogą zapraszamy do spróbowania swoich sił w rekrutacji do ekipy, tutaj - ogłosimy już niezbyt odległą datę startu, miejmy nadzieję, że w miarę szybko! My jesteśmy już gotowi, czekamy tylko na Was. :)
 

Powodzenia!

ekipa entGaming.pl#2 _PitBull_

_PitBull_

  Dobry chłopak

 • Gracz
 • 2 postów
 • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
Reputacja: 1

Napisano 29 luty 2020 - 21:41

Super sprawa

Pozdrawiam


 • 271mad lubi to
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

X

Ostatnie zmiany na entGaming.pl:

#10 ! dodany przez Tefcio 29.02.2020
Dodano system kamery pierwszoosobowej. Komendy użytkowe systemu to: /fps oraz /fpsoff
#9 dodany przez Tefcio 27.02.2020
Dodano przedmiot "Karta SD do aparatu" uzupełniający liczbę zdjęć możliwych do zrobienia przedmiotem typu Aparat.
#8 dodany przez Tefcio 22.02.2020
Dodano możliwość "End of driveby", czyli możemy zakończyć driveby bez wysiadania z auta, wystarczy podwójne kliknięcie przycisku przypisanego pod opcję driveby.
#7 dodany przez Tefcio 22.02.2020
Dodano kilka nowych, ciekawych produktów do sklepów 24/7.
#6 dodany przez Tefcio 22.02.2020
Dodano komende /code2 dla frakcji typu LSPD zapalająca sam sygnał świetlny w radiowozie.
#5 dodany przez Tefcio 19.02.2020
Aplet zmiany dokończony, od dzisiaj informacje o najnowszych zmianach będą pojawiały się tutaj regularnie. :)
#4 dodany przez Tefcio 01.01.2020
Stworzono oficjalną prezentację projektu, która za razem jest reklamą, którą możecie umieszczać na różnych forach żeby wesprzeć projekt. Do wglądu w dziale "Ogłoszenia".
#3 dodany przez Tefcio 29.12.2019
Na forum pojawiło się sporo technicznych nowinek, które zostawiamy wam w tajemnicy - odkryjcie je sami! :D A już za niedługo startujemy z oficjalną reklamą projektu.
#2 dodany przez Tefcio 25.12.2019
Forum gotowe i otwarte. Wesołych Świąt! :)
#1 dodany przez Tefcio 20.12.2019
Forum utworzone i skonfigurowane, rozpoczęcie oficjalnych prac nad serwisem.